Ota yhteyttä
Susanna Hairisto

Susanna Hairisto

Asiakaspalveluvastaava, teleskooppisylinterit

susanna.hairisto@wipro.com

Tel: 029 055 2852

German Finnish Swedish English
Marko Nurmi

Marko Nurmi

Jälkimarkkinointipäällikkö; myynti Suomi; teleskooppisylinterit

marko.nurmi@wipro.com

GSM: 050 410 1455

Finnish Swedish English
Fransisca Lindgren

Fransisca Lindgren

Orderdesk Manager

fransisca.lindgren@wipro.com

Tel: 029 055 2838

GSM: 040 539 8952

German Finnish Swedish English
Jarmo  Leppänen

Jarmo Leppänen

Myynti- ja markkinointijohtaja; teleskooppisylinterit

jarmo.leppanen@wipro.com

Tel: 029 055 2896

GSM: 040 701 6226

Finnish Swedish English
Andrey Konkin

Andrey Konkin

Sales Director, Wipro Infrastructure Engineering LLC, St. Petersburg, Russia

andrey.konkin@wipro.com

Tel: +7 921 591 6090

Russian English

Olli-Pekka Arvila

Key Account Manager, 2-toimisylinterit

ollipekka.arvila@wipro.com

GSM: +358 50 355 9559

Finnish English
Vesa Valto

Vesa Valto

Tuotekehityspäällikkö, teleskooppisylinterit

vesa.valto@wipro.com

Tel: 029 055 2863

GSM: 0400 417 591

Finnish Swedish English
Ari Leino

Ari Leino

Tuotantopäällikkö

ari.leino@wipro.com

Tel: 029 055 2888

GSM: 040 532 5612

Finnish
Juha Willgren

Juha Willgren

Logistiikka- ja asiakaspalvelupäällikkö

juha.willgren@wipro.com

Tel: 029 055 2822

GSM: 040 771 7395

Finnish Swedish English
Thomas Ekholm

Thomas Ekholm

Ostopäällikkö

thomas.ekholm@wipro.com

Tel: 029 055 2858

GSM: 044 0637 067

Finnish Swedish English
Sauli Litsilä

Sauli Litsilä

Toimitusjohtaja

sauli.litsila@wipro.com

Tel: 029 055 2839

GSM: 040 552 5675

Finnish Swedish English